حریم خصوصی

قوانین رعایت حریم شخصی

همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات و محصولات هویج مارکت، مانند متن، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط هویج مارکت جزئی از اموال هویج مارکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار هویج مارکت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای هویج مارکت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط هویج مارکت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار هویج مارکت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات هایپر هویج مارکت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به طور کامل برای هویج مارکت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات هویج مارکت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید هویج مارکت برای ارتباط با کاربر، پایگاه رسمی این سایت یعنی havijmarket.ir است. ما تنها از طریق ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم و البته از طریق شبکه اجتماعی هویج مارکت از قیبل اینستاگرام نیز می توانید از محصولات و خدمات هویج مارکت مطلع شوید.

اطلاعات کاربران

هویج مارکت برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های هویج مارکت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره تماس و ایمیل برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های هویج مارکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

X